Bieliaca sada :intenzívne bielenie & :zdravé ďasná

Zubné pasty na ráno a večer pre regeneráciu krvácajúcich a oslabených ďasien a vybielenie zubnej skloviny.

12.58

Katalógové číslo: 2019285 Kategórie: ,

Popis

Ranné umývanie

Zubná pasta :intenzívne bielenie obsahuje prírodný enzým glukózo-oxidázu a bieliacu látku PAP, ktoré enzymaticko-oxidačným bielením rozpustia zafarbenia na zubnej sklovine bez jej zaťaženia. Vďaka nízkemu RDA 13 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.

Večerné umývanie

Klinicky testovaná zubná pasta :zdravé ďasná obsahuje hroznový extrakt – resveratrol a bylinné aktívne látky, harmanček, šalviu a repík, ktoré napomáhajú zmierniť príznaky paradontózy (krvácanie a zápal ďasien). Pasta je vhodná aj ako prevencia udržania zdravých ďasien. Vďaka nízkemu RDA 10 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná a pri použití sonickej zubnej kefky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.4 kg
Vyberte si balenie

s krabičkou, EKO bez krabičky

Recenzie

  1. Jozef Pánek (overený zákazník)

    Túto bieliacu sadu 2 pást používam už pár týždňov…obidve majú príjemnú chuť, obzvlášť pre mňa pasta Extra White: intenzívne bielenie. Mäta, klinček, citrónový olej ozaj cítiť a je to prijemné. Zuby mám po vyčistení hladké/samozrejme tu ide o techniku čistenia, ale pasta čistí super/ a chuť v ústach mám príjemnú. Pasta pení tak akurát, nie veľa, čo je dobré. Použitie ráno
    Pasta Whitening : Zdravé ďasná, takisto prijemná chuť, táto naopak nepení skoro vôbec, čo je ešte lepšie…Zuby takisto hladké, nič nedráždi ani neštípe, ozaj pomohla na citlivé zuby, momentálne už citlivosť nevnímam …túto pastu používam večer..

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest