O nás​

Vďaka vám sme tu pre vás už 25 rokov

Pred 25 rokmi sme na Slovensku vyvinuli prvý systém na bielenie zubov biela perla®. Tento systém je určený na domáce bielenie zubov spôsobom, aký používajú aj stomatológovia. Bieliaci systém sa stal veľkým hitom medzi Slovákmi, ktorí si ho kupovali v lekárňach. Vďaka pozitívnym reakciám našich spokojných zákazníkov sme portfólio bielej perly® rozšírili aj o zubné pasty, ktoré tradične vyvíjame a vyrábame v našej rodinnej firme v Kežmarku. 

Zubné pasty biela perla® sú výnimočné predovšetkým ich transparentným RDA, enzymatickou receptúrou, netradičnými príchuťami, bylinnými extraktami a overenými aktívnymi látkami, ktoré zuby držia v dobrej kondícii a bezpečne ich bielia.

Príbeh bielej perly®

Ako vznikla myšlienka na výrobu domáceho systému na bielenie zubov na Slovensku? Ako vyzerá výrobný proces zubných pást? Nahliadnite do nášho zákulisia a vypočujte si príbeh bielej perly® od jej zakladateľov.

Vyrobené na Slovensku: biela perla®

Aj o nás sa hovorilo na webe vyrobenenaslovensku.org

Náš tím

Zlatko Jurík

Obchodný riaditeľ a zakladateľ

Katarína Ňaňková

Obchodný a exportný manažér

Inés Peško (Juríková)

Marketingový manažér

Alžbeta Rusiňaková

Výrobný manažér

Agáta Černická

Logistika

Antónia Juríková

Produktový manažér

Lucia Hovaňáková

Výskum a vývoj

Lucia Toporcerová

Asistentka riaditeľa

Dana Svitanová

Ekonomika a účtovníctvo

Terézia Skasková

Logistika a zákaznícky servis

Naša spoločnosť v sprievodcovi svetom technológií

TV reportáž o spoločnosti Dimenzia a našej značke biela perla®, ktorá na slovenskom trhu vyrába vysoko kvalitné zubné pasty a bieliace systémy. Odvysielané televíznou stanicou TA3.