Darčeková sada bestsellerov

Darčeková sada obsahuje bieliace zubné pasty :intenzívne bielenie 75ml, :sensitive whitening 75ml, :kurkuma+Q10 75ml, :white & fresh moringa 75ml.

21.63

Katalógové číslo: 2019416 Kategórie: ,

Popis

Zubná pasta :intenzívne bielenie obsahuje prírodný enzým glukózo-oxidázu a bieliacu látku PAP, ktoré enzymaticko-oxidačným bielením rozpustia zafarbenia na zubnej sklovine bez jej zaťaženia. Vďaka nízkemu RDA 13 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.
Zubná pasta :sensitive whitening s obsahom hydroxyapatitu (HA) posilňuje a remineralizuje povrchové poškodenia zubnej štruktúry a súčasne znižuje citlivosť zubov. Vďaka nízkemu RDA 9 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.
Zubná pasta :kurkuma + Q10 s obsahom kurkumy a koenzýmu Q10 regeneruje ďasná a pomáha predchádzať ich zápalu. Zubná pasta zároveň odstraňuje zafarbenia zo zubnej skloviny spôsobené konzumáciou zafarbujúcich potravín.
Klinicky testovaná zubná pasta :fresh obsahuje zmes 6 účinných bylín a zinku. Bylinky pôsobia v ústnej dutine antibakteriálne. Zinok zase posilňuje imunitu ústnej dutiny. Týmto teda zabraňujú rozmnožovaniu nepriaznivých baktérii spôsobujúcich zlý dych v ústach a dodávajú pocit dlhodobej sviežosti. Vďaka nízkemu RDA 10 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná.

Recenzie

 1. gabriela olekšáková (overený zákazník)

  úžasné zubné pasty, vrelo odporúčam ….

 2. Adriana (overený zákazník)

  Kúpila som si túto sadu a vôbec neľutujem, všetky vaše pasta sú úžasné

 3. Dávid (overený zákazník)

  Príjemná chuť, svieža vôňa, možnosť výberu pasty ktorá vyhovuje vašim potrebám. Pre mňa je to vždy prvá voľba pri kúpe zubnej pasty. A tato sada obsahuje tie najlepšie príchute.

 4. Monika (overený zákazník)

  Maximálna spokojnosť, skvelé chute, kvalita, určite som nenakupovala poslednýkrát

 5. Martina (overený zákazník)

  Rozhodla som sa vyskúšať túto sadu a určite neľutujem, všetky pasty sú super 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest