Bieliaca sada EXTRA Triple action OXI+ + :intenzívne bielenie + :crystal white

Domáce bielenie zubov a zubné pasty na ráno a večer pre odstránenie výrazných a starších zafarbení zo zubnej skloviny.

31.46

Katalógové číslo: 2019431 Kategórie: , ,

Popis

DOMÁCE BIELENIE ZUBOV

Triple action OXI+ :systém na bielenie zubov  je moderný prípravok určený na domáce bielenie zubov s použitím oxidačnej receptúry OXI+. Špeciálna receptúra vybieli škvrny zo zubnej skloviny spôsobené dlhodobým a pravidelným konzumovaním zafarbujúcich jedál a nápojov, alebo fajčením.*

* výsledky bielenia sú individuálne, závisia od typu zubnej skloviny a od presného dodržiavania pokynov počas bielenia.

Ranné umývanie

Zubná pasta :intenzívne bielenie obsahuje prírodný enzým glukózo-oxidázu a bieliacu látku PAP, ktoré enzymaticko-oxidačným bielením rozpustia zafarbenia na zubnej sklovine bez jej zaťaženia. Zubná pasta sa používa počas bielenia zubov a po bielení pre predĺženie doby bieliaceho účinku. 

Večerné umývanie

Zubná pasta :crystal white obsahuje aktívne látky PAP a perleťové kryštáliky, ktoré jemne odstraňujú hlbšie a staršie zafarbenia zo zubov a zanechávaju na nich efektný lesk. Bieliaci účinok je viditeľný už po prvom použití. Zubná pasta sa používa počas bielenia zubov a po bielení pre predĺženie doby bieliaceho účinku. 

Recenzie

  1. Lukáš (overený zákazník)

    Vybielenie viditeľné už po troch dňoch, veľká spokojnosť…. možno by bolo dobré pribaliť extra aspoň 1 kus tvarovateľnej násady, pre prípad zlého vytvarovania (ako sa to podarilo mne :D)

  2. Martina (overený zákazník)

    Spokojná s produktom. Som rada, že som vás objavila.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest