Slovenské zubné pasty a domáce bielenie zubov

Nakúpte výhodne s poštovným zadarmo!

DNI
HODINY
MINÚTY
SEKUNDY

NOVINKA! Špecializovaná zubná pasta :zdravé ďasná

Obsahuje hroznový extrakt – resveratrol a účinné bylinné extrakty, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky paradontózy, citlivých a krvácajúcich ďasien.

:systém na bielenie zubov

14 dňová domáca bieliaca kúra, ktorá hĺbkovo vybieli zafarbenia, bez citlivosti zubnej skloviny.

Zubná pasta :pre fajčiarov s novým zložením!

Ideálna voľba pre odstránenie tabakových škvŕn s novými prírodnými extraktmi.
Bieliace a špecializované pasty

Slovenské zubné pasty

Bieliace a špecializované zubné pasty sú výnimočné svojím prírodným zložením a nízkym RDA (bezpečnostný index abrazivity ). Pasty zuby prirodzene vybielia a vďaka bylinným extraktom a aktívnym látkam poskytnú kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu.
Inšpirované stomatológmi

Domáce bielenie zubov

:systém na bielenie zubov a :bieliace pero sú špecialisti v našej ponuke. Vďaka nim môžete mať prirodzene belšie zuby už za pár dní používania. Sú bezpečné pre zubnú sklovinu a nespôsobujú jej citlivosť.

Stomatologická poradňa

“Zubné pasty biela perla® som objavila pred pár rokmi na stomatologickom kongrese. Po vyskúšaní týchto zubných pást vyrobených na Slovensku a preštudovaní zloženia som ostala milo prekvapená. Každá ingrediencia v zubných pastách má svoju logiku a to je jeden z dôvodov, prečo som fanúšikom zubných pást biela perla® doteraz. Pasty nie sú výrazne abrazívne, sú šetrné k sklovine a enzymatické bielenie je skvelým bonusom. Teší ma, že ako zubná lekárka s nimi môžem spolupracovať v rámci môjho projektu Zápisník zubárky. Aktuálne je v našej rodine najobľúbenejšia pasta :sensitive whitening obsahujúca levanduľu a hydroxyapatit.”

MDDr. Andrea Hrubá

Máte otázky o zdraví ústnej dutiny, bielení zubov alebo otázky týkajúce sa dentálnej hygieny? 

MDDr. Andrea Hrubá vám odpovie.

Odporúčané produkty

Napísali o nás