Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
1 produkt in your cart
Jednotková cena 7.99 
Quantity: 1
×
×
1 produkt in your cart
Jednotková cena 7.99 
Quantity: 1
×
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
raspberry

raspberry

7.99 

Ahoj Sladké pokušenie!

Ahoj sladké pokušenie, vychutnaj si slnečné lúče a malinový vánok! So mnou rozlúštiš záhadu zdravých zubov a žiarivého úsmevu. Vieš prečo? Pretože som kombináciou maliny, japonskej kamélie, a minerálov. Spolu tieto elementy chránia ďasná a remineralizujú zubnú sklovinu. Namiesto fluóru a dráždivých penidiel obsahujem bio aktívne calcium zmiešané so stéviou a prírodným enzýmom. So mnou budeš mať neustále úsmev na tvári a pripomenieš si sladkosť letných dní. Moje RDA je 5!

*(RDA 5) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby

7.99 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená pre ľudí, ktorí hľadajú výrobky založené na prírodnej báze.

Účinky

Predchádza vzniku zubného kazu. Remineralizuje zubnú sklovinu. Pomáha udržiavať zdravé ďasná. Prinavracia zubom belosť a vytvára v ústnej dutine prirodzenú rovnováhu.

Obsah

Calcium Glycerophosphate – patentovaná kombinácia vápnika a fosforu ktorá predchádza vzniku zubného kazu, vďaka čomu sa používa ako náhrada fluóru. Aktívny vápnik podporuje remineralizáciu zubnej skloviny. Malinový olej, ktorý pôsobí antimikrobiálne, a spolu s extraktom zo stévie a olejom z japonskej kamélie pomáha udržiavať zdravé ďasná. Prírodný enzým Glucose Oxidase prinavracia zubom belosť a vytvára v ústnej dutine prirodzenú rovnováhu.


Čím je špeciálna

Neobsahuje Fluór, SLS a umelé príchute sacharináty.

Používanie

Je určená na každodenné použitie 2 krát denne. Zubná pasta  je vhodná pre dospelých a deti od 12 rokov.

Dostupné v predajniach

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Citrate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Rubus Idaeus Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Menthol, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Stevia Rebaudiana Leaf Steam Extract, Methylparaben, Glucose Oxidase
Objem: 75 ml

Reviews(1)

  1. Neviem kto povedal, že zubná pasta má byť drsná, mentolová a chladná. Malinová Raspberry od Bielej Perly je neskutočná. Jemná, príjemne sladká, lebo obsahuje bio-aktívne calcium zmiešané so stéviou, ako som si prečítala. Žiadne umelé príchute, to je u mňa základ. Keď si prejdem jazykom po zuboch, pocitujem opäť zdravú sklovinu a žiaden zubný kameň. Leto ako má byť!

Pridať recenziu

Pridať recenziu