Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
pre fajčiarov

pre fajčiarov

6.49 

Ahoj Rebel!

Ahoj, už si dnes porušil pravidlá a zapálil si si? Neboj sa, nikomu to nepoviem. Mojou úlohou je udržať tvoj svieži dych, odstrániť tabakové škvrny, aby si sa nebojácne usmieval. Ponúkam ti svieži dych po celý deň vďaka eukalyptu a klinčeku. Zároveň obsahujem methylsalicylát, ktorý má špeciálnu silu na tvoje tabakové škvrny. Čerešnička na torte? Moje RDA je iba 139*. Pretože aj rebeli si zaslúžia sa usmievať.

*(RDA 139 Vysoká abrazivita vhodná pre fajčiarov. RDA v pastách pre fajčiarov je max. do 200.)

6.49 

Kategórie:
0000

Pre koho

Pre tých, ktorí majú zuby znečistené tabakom. Tabak spôsobuje vznik tmavého povlaku na zuboch a ich zažltnutie.
Na odstránenie fajčiarskeho dychu.

Účinky

Komplexná starostlivosť o zuby a ďasná, remineralizácia zubnej skloviny. Odstraňuje škvrny na zubnej sklovine spôsobené fajčením. Zabezpečuje dlhodobo svieži dych. Znižuje citlivosť pri citlivých zubných krčkoch.

Obsah

Obsahuje prírodný enzým Glucose Oxidase, ktorý vytvára v ústnej dutine prirodzenú rovnováhu. Methyl Salicylate zabraňuje opätovnej tvorbe tabakových usadenín na zuboch. Optimálna dávka fluóru zabezpečuje ochranu pred zubným kazom. Potassium Nitrate vplýva na zníženie citlivosti zubných krčkov.


Čím je špeciálna

Zubná pasta Pre fajčiarov má index RDA 139. Na odstránenie silných tabakových škvŕn je totiž potrebný vyšší stupeň abrazivity zubnej pasty. Zanecháva dlhodobo svieži dych a enzymaticky vybieli škvrny po tabaku.

Používanie

Odporúčané použitie je 2 krát denne po dobu 1 mesiaca, alebo striedavo s použitím inej zubnej pasty. Zubná pasta nie je určená pre deti.

Dostupné v predajniach

1

Zosvetlenie zubov a vymiznutie, alebo redukcia škvŕn.

2

Zosvetlenie zubov a vymiznutie, alebo redukcia škvŕn.

3

Zníženie citlivosti pri citlivých zubných krčkoch. Zanecháva dlhodobo svieži dych.

Ingredients: Sorbitol, Aqua,Glycerin, Silica, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Potassium Nitrate, Methyl Salicylate, Sodium Saccharin, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Menthol, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Methylparaben, Cl74160. Zubná pasta obsahuje fluorid sodný 1300ppmF.
Objem: 75 ml

Reviews(1)

  1. Snažím sa kupovať slovenské výrobky a preto som si kúpil túto pastu a som s ňou spokojný. Predtým som mal problém so zubným kameňom od kávy a cigariet a každý rok mi to mi môj pán zubár dával dole, teraz bude rád, že má o robotu menej.

Pridať recenziu

Pridať recenziu