Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
paradontóza

paradontóza

5.99 

Ahoj Dokonalosť!

Vieme o tom. Viete o tom. Všetci o tom vedia. Tak to poďme riešiť. Zober ma, otvor ma a umy si so mnou zuby. Ja obsahujem bisabolol, šalviu a repík, ktoré pomáhajú regenerovať ďasná a nezničia tvoju zubnú sklovinu, keďže mám RDA iba 10! Spolu nájdeme dokonalosť v nedokonalosti, lebo ty potrebuješ zdravý úsmev každý deň a bez ostychu. Povedzme si na rovinu, iba ja ti s tým pomôžem!

*(RDA 10 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)

5.99 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená osobám s príznakmi paradontózy a problémami s podráždenými, oslabenými a zapálenými ďasnami.

Účinky

Znižuje krvácanie ďasien. Posilňuje ďasná a zmierňuje zápaly. Odstraňuje zubný povlak. Prirodzene zosvetľuje zubnú sklovinu.

Obsah

Extrakty z bylín (šalvia, repík, harmanček) a prírodný enzým, ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu ďasien. Potassium Nitrate vplýva na zníženie citlivosti zubných krčkov.

Čím je špeciálna

Vyznačuje sa veľmi nízkym ukazovateľom abrazivity (iba 10 RDA) a preto ju môžu používať aj osoby s problémami citlivých zubov a ďasien.

Používanie

Je určená na každodenné použitie 2 krát denne. Zubná pasta nie je určená pre deti.

Dostupné v predajniach

Produkt je dostupný aj vo vybraných lekárňach.

Zníženie zápalových
hodnôt:

74%
po 4 týždňoch používania

Plaq index podľa
Loe-Silnessa zníženie o:

65%
po 4 týždňoch používania

Bieliaci efekt
o 1 odtieň VITA škály o:

70%
po 4 týždňoch používania
Ingredients: Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Potassium Nitrate, Mentha Piperita Oil, Sodium Fluoride, Citrus Limon Peel Oil, Propylene Glycol, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Agrimonia Eupatoria Extract, Salvia Officinalis Extract, Glucose Oxidase, Methylparaben, Bisabolol. Obsahuje fluorid sodný 1300ppmF.
Objem: 75 ml

Reviews2 komentáre

  1. Paradentózou trpím už dlhé roky a je pravda, že som vyskúšal už asi všetko. Zo skúseností viem, že základom je mäkká kefka, komplexne zhodnotiť stav u lekára a samozrejme spôsob čistenia zubov s tou správnou pastou. Paradontóza od Bielej Perly ma prekvapila najmä svojou príjemnou chuťou, nakoľko väčšina pást na paradontózu nechutia. Cítiť príjemne šalviu, repík a harmanček. Krvácanie ďasien mi ustúpilo asi po mesiaci a cítim, že zubného povlaku mám tiež menej. Odporúčam!

  2. Mozem odporucat, oproti Paradontaxu skvelo chutí a pomáha rovnako.

Pridať recenziu

Pridať recenziu