Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
mint

mint

6.79 

Ahoj Vyrovnanosť!

Nie je nič úžasnejšie ako vychutnať si svoje rituály po namáhavom dni. Môžeš si pripraviť šálku svojho obľúbeného čaju, vytiahnuť rozčítanú knihu a urobiť si pohodlie. To sú dôležité momenty, keď sa čas zastaví a ty sa uvoľníš s úsmevom na tvári. S mojím naturálnym enzýmom posilníš svoj úsmev a získaš žiarivú belosť. Zároveň klinčeky, zelený čaj a mäta remineralizujú zubnú sklovinu a osviežia tvoj dych. So mnou si spomenieš na atmosféru pokojných chvíľ. Moje RDA je 5!

*(RDA 5) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)

6.79 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená pre ľudí, ktorí hľadajú výrobky založené na prírodnej báze.

Účinky

Predchádza vzniku zubného kazu. Remineralizuje zubnú sklovinu. Pomáha udržiavať zdravé ďasná.

Obsah

Calcium Glycerophosphate – patentovaná kombinácia vápnika a fosforu ktorá predchádza vzniku zubného kazu, vďaka čomu sa používa ako náhrada fluóru. Aktívny vápnik podporuje remineralizáciu zubnej skloviny. Klinček, zelený čaj a mäta osviežujú dych a majú antibakteriálny účinok. Prírodný enzým Glucose Oxidase prinavracia zubom belosť a vytvára v ústnej dutine prirodzenú rovnováhu.


Čím je špeciálna

Neobsahuje Fluór, SLS a umelé príchute sacharináty.

Používanie

Je určená na každodenné použitie 2 krát denne. Zubná pasta nie je určená pre deti.

Dostupné v predajniach

 

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Citrate, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Methylparaben, Glucose Oxidase, Aroma
Objem: 75 ml