Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
mint

mint

7.99 

Ahoj Vyrovnanosť!

Nie je nič úžasnejšie ako vychutnať si svoje rituály po namáhavom dni. Môžeš si pripraviť šálku svojho obľúbeného čaju, vytiahnuť rozčítanú knihu a urobiť si pohodlie. To sú dôležité momenty, keď sa čas zastaví a ty sa uvoľníš s úsmevom na tvári. S mojím naturálnym enzýmom posilníš svoj úsmev a získaš žiarivú belosť. Zároveň klinčeky, zelený čaj a mäta remineralizujú zubnú sklovinu a osviežia tvoj dych. So mnou si spomenieš na atmosféru pokojných chvíľ. Moje RDA je 5!

*(RDA 5) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)

7.99 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená pre ľudí, ktorí hľadajú výrobky založené na prírodnej báze.

Účinky

Predchádza vzniku zubného kazu. Remineralizuje zubnú sklovinu. Pomáha udržiavať zdravé ďasná.

Obsah

Calcium Glycerophosphate – patentovaná kombinácia vápnika a fosforu ktorá predchádza vzniku zubného kazu, vďaka čomu sa používa ako náhrada fluóru. Aktívny vápnik podporuje remineralizáciu zubnej skloviny. Klinček, zelený čaj a mäta osviežujú dych a majú antibakteriálny účinok. Prírodný enzým Glucose Oxidase prinavracia zubom belosť a vytvára v ústnej dutine prirodzenú rovnováhu.


Čím je špeciálna

Neobsahuje Fluór, SLS a umelé príchute sacharináty.

Používanie

Je určená na každodenné použitie 2 krát denne. Zubná pasta je vhodná pre dospelých a deti od 12 rokov.

Dostupné v predajniach

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Citrate, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Methylparaben, Glucose Oxidase, Aroma
Objem: 75 ml

Reviews5 komentáre

  1. Túto pastu od Bielej Perly som si kúpila v lekárni prvýkrat. Po troch použitiach (ráno a večer) mám zuby výrazne čistejšie, lesklejšie, žiadny pocit špinavých zubov, dokonca ani žiadny povlak po jedle. Mám zuby, ktoré veľmi rýchlo podliehajú zubnému kameňu a zubné kazy sa mi tvoria jedna radosť. Nikdy som si nezakladala na chuti pasty, avšak u Bielej Perly už od samého začiatku ma príchuť Mint hneď oslovila, až príjemne prekvapila. Som absolútne spokojná a teším sa, ktorú Bielu Perlu vyskúšam nabudúce.

  2. Chut v poriadku,ale sklamal ma fakt, ze obsahuje metylparaben – latku, ktora ma preukazane neziaduce ucinky vo viacerych smeroch – niektore studiami nepotvrdene, ine vsak ano.

    • Ďakujeme za názor. Množstvo použitého konzervantu v našich zubných pastách je skutočne minimálne. Sledujeme vývoj a štúdie v súvislosti s parabénmi, preto už pracujeme
      na vývoji nových zubných pást s použitím konzervačných látok na inej ako parabénovej báze a veríme, že po ich vzniku našu pastu radi vyskúšate opätovne.

  3. Zamilovala som si tuto naturalnu zubnu pastu. Ma dokonalu jemnu chut, a mam po nej krasne vycistene zuby. Vsetkym odporucam!!!

  4. Najlepšia zubná pasta aká sa mi kedy dostala do rúk.Mám veľmi citlivé zuby aj chuťové poháriky.Čiže vybrať zubnú pastu,ktorá spĺňa obe požiadavky bolo vždy náročné.Konečne som spokojná😊

Pridať recenziu

Pridať recenziu