Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
kids (3-6 rokov)

kids (3-6 rokov)

3.49 

Ahoj Zúbko – Zajko!

Drahí rodičia, súcitím s vami. Umývať zuby vašim maličkým môže byť niekedy ťažká úloha. Nie vždy to chcú robiť. Som tu na to, aby som vám v tom pomohol. Len ich predstav mne Zúbko – Zajkovi. Ja mám v sebe dávku bylín, fluoru a prírodného enzýmu, presne pre vekovú kategóriu vašich maličkých, ktorá predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Moje RDA je len 9! Zamilujú si ma. Ku všetkému som Zúbko-zajko vyrobený z Bubble Gum. Keď ma ochutnajú, budú zvedavé, akú veľkú bublinu sa mi podarí nafúknuť a aké čisté budú moje zúbky?”

3.49 

Kategórie:
0000

Pre koho

Zubná pasta pre deti 3-6 ročné s príchuťou Bubble gum.

Účinky

Zabraňuje tvorbe zubného kazu. Remineralizuje sklovinu. Pôsobí antibakteriálne. Zmierňuje podráždenie ďasien a posilňuje ich.

Obsah

FLUÓR predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Znížená dávka fluóru v zubnej paste – 500ppmF je prispôsobená veku dieťaťa. ENZÝM, ktorý sa prirodzene vyskytuje v slinách, pôsobí antibakteriálne. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. BYLINKY – obsahuje kombináciu bylín (šalvia, repík, bisabolol), ktoré zmierňujú podráždenie ďasien a posilňujú ich.


Čím je špeciálna

Obsahuje Xylitol, prírodné farbivá, neobsahuje SLS.

Používanie

Je určená na každodenné použitie, 2 krát denne.

Dostupné v predajniach

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Citrate, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Xanthan Gum, Methylparaben, Sodium Saccharin, Salvia Officinalis Extract, Agrimonia Eupatoria Extract. Glucose Oxidase, Bisabolol, Cl75470. Obsahuje Sodium Monofluorophosphate 500ppmF.
Objem 50 ml

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Pridať recenziu

Be the first to review “kids (3-6 rokov)”