Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
junior (6-12 rokov)

junior (6-12 rokov)

3.49 

Ahoj Zúbko – Krokodílko!

Drahí rodičia! Súcitím s vami. Je čas, aby vaše deti boli samostatné a umyli si zuby bez vás. Mojou úlohou je sprevádzať vaše deti pri výmene zúbkov na nový krokodílí úsmev. Predstav ich mne Zúbko – Krokodílkovi. Mám výnimočné zloženie bylín, fluóru a prírodného enzýmu, presne pre vekovú kategóriu vašich detí, ktorá predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Moje RDA je len 7! Zamilujú si ma, pretože som Zúbko-Krokodílko vyrobený z jablko-mint. Keď ma ochutnajú, tak si predstavia, ako si s úsmevom dávajú babkin jablkový koláč.

3.49 

Kategórie:
0000

Pre koho

Zubná pasta pre deti 6-12 ročné s príchuťou jablko-mint.

Účinky

Zabraňuje tvorbe zubného kazu. Remineralizuje sklovinu. Pôsobí antibakteriálne. Zmierňuje podráždenia ďasien a posilňuje ich.

Obsah

FLUÓR predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Znížená dávka fluóru – 1000ppmF je prispôsobená veku dieťaťa. ENZÝM, ktorý sa prirodzene vyskytuje v slinách a pôsobí antibakteriálne. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. BYLINKY – obsahuje kombináciu bylín (Šalvia, Repík, Bisabolol), ktoré zmierňujú podráždenie ďasien a posilňujú ich


Čím je špeciálna

Obsahuje Xylitol, prírodné farbivá, neobsahuje SLS.

Používanie

Je určená na každodenné použitie, 2 krát denne.

Dostupné v predajniach

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Citrate, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Xanthan Gum, Methylparaben, Menthol, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Bisabolol, Agrimonia Eupatoria Extract, Glucose Oxidase, Salvia Officinalis Extract, Cl75815, Cl75300. Obsahuje Sodium Monofluorophosphate 1000ppmF.
Objem 50 ml

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Pridať recenziu

Be the first to review “junior (6-12 rokov)”