Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
intenzívne bielenie zubov

intenzívne bielenie zubov

7.99 

Ahoj Nezávislosť!

Oni hovoria seď rovno, oni hovoria potláčaj emócie, oni hovoria zaraď sa! Ja hovorím inak, “Ber to s úsmevom”, lebo je normálne cítiť. Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, a preto aj jeden milý úsmev je viac ako sto slov. Tak poďme na to! Dokážem odstrániť hlboké znečistenia svojím oxidačným bielením. Moje klinčeky sú antibakteriálne, čo podporuje celkové zdravie ústnej dutiny. Tiež obsahujem pepermint a citrónový olej, takže nebudeš mať len biely, ale aj zdravý úsmev. A vieš čo ešte, ja som tiež nepočúvala, moje RDA je iba 13!

*(RDA 13 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)

7.99 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená pre ľudí ktorí majú hlbšie zafarbenia zubnej skloviny spôsobené konzumáciou kávy, čaju, a zafarbujúcich potravín.

Účinky

Enzymaticko-oxidačné bielenie. Posilňuje zubnú sklovinu. Antibakteriálne účinky. Odstraňuje zubný povlak a znižuje citlivosť zubných krčkov.

Obsah

Phthalimidoperoxycaproic Acid zabezpečuje hĺbkové oxidačné bielenie. Glucose Oxidase vybieli povrchové škvrny na sklovine. Potassium Nitrate vplýva na zníženie citlivosti zubných kŕčkov.


Čím je špeciálna

Je málo abrazívna a je určená na každodenné použitie.

Používanie

Je určená na každodenné použitie, 2 krát denne. Zubná pasta nie je určená pre deti.

Dostupné v predajniach

Produkt je dostupný aj vo vybraných lekárňach.

1

Zubná pasta zosvetlí farbu zubov o 1-2 odtiene.

2

Rovnako možno deklarovať zníženie citlivosti
pri citlivých zubných krčkoch.

Ingredients: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Mentha Piperita Oil, Potassium Nitrate, Menthol, Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Propylene Glycol, Methylparaben. Obsahuje fluorid sodný 1300ppmF.
Objem: 75 ml

Reviews2 komentáre

  1. Fakt super pasta! Začal som ju používať po tom čo som si vybielil zuby na udržanie efektu a som maximálne spokojný. Navyše skvelo chutí.

  2. Intenzívku som si obľúbil asi najviac. Má veľmi dobrú chuť, ktorú ťažko pomenovať, pretože sa doslova vymyká obyčajným mentolovým pastám. Zároveň pekne udržiava efekt bielych zubov 🙂 Odporúčam.

Pridať recenziu

Pridať recenziu