Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
intenzívne bielenie zubov s Miriam Kalisovou

intenzívne bielenie zubov s Miriam Kalisovou

6.79 

S láskou pre vás vyrobila limitovanú edíciu

V decembri minulého roku navštívila našu prevádzku v Kežmarku Miriam Kalisová. Pri svojej návšteve sa zoznámila s výrobným procesom pasty biela perla Intenzívne bielenie. Od miešania príchutí, až po plnenie túb a balenie do krabičiek. Zistila, že jedinečná chuť našich pást spočíva v bylinných extraktoch, ktore majú okrem chuti aj pozitívne účinky na ústnu dutinu. Zubná pasta Intenzívne bielenie obsahuje extrakt klinčeka, známy svojimi antibakteriálnymi účinkami, extrakt mäty a citrónový olej, ktoré spolu zabezpečia nielen biely, ale aj zdravý úsmev. Keďže zúbky čistí enzymaticky a má veľmi nízky index abrazivity RDA, je šetrná k zubnej sklovine.

*(RDA 13 VEĽMI NÍZKA ABRAZIVITA, vhodná aj pre citlivé zuby a na čistenie zubov sonickými kefkami.)

Pre veľký záujem sa vypredali zubné pasty s podpisom Miriam Kalisovej, určené na predpredaj. Zubná pasta s podpisom Miriam v limitovanej edícii je dostupná vo vybraných predajniach dm drogerie. 🙂

6.79 

Nie je na sklade

Kategórie: ,
0000

Pre koho

Je určená pre ľudí ktorí majú hlbšie zafarbenia zubnej skloviny spôsobené konzumáciou kávy, čaju, a zafarbujúcich potravín.

Účinky

Enzymaticko-oxidačné bielenie. Posilňuje zubnú sklovinu. Antibakteriálne účinky. Odstraňuje zubný povlak a znižuje citlivosť zubných krčkov.

Obsah

Phthalimidoperoxycaproic Acid zabezpečuje hĺbkové oxidačné bielenie. Glucose Oxidase vybieli povrchové škvrny na sklovine. Potassium Nitrate vplýva na zníženie citlivosti zubných kŕčkov.


Čím je špeciálna

Je málo abrazívna a je určená na každodenné použitie.

Používanie

Je určená na každodenné použitie, 2 krát denne. Zubná pasta nie je určená pre deti.

1

Zubná pasta zosvetlí farbu zubov o 1-2 odtiene.

2

Rovnako možno deklarovať zníženie citlivosti
pri citlivých zubných krčkoch.

Ingredients: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Mentha Piperita Oil, Potassium Nitrate, Menthol, Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Propylene Glycol, Methylparaben. Obsahuje fluorid sodný 1300ppmF.
Objem: 75 ml

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Pridať recenziu

Be the first to review “intenzívne bielenie zubov s Miriam Kalisovou”