Hurá nakupovať! Doprava zadarmo na všetky objednávky do 31. 10. 2018.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Hurá nakupovať! Doprava zadarmo na všetky objednávky do 31. 10. 2018.
fresh

fresh

4.24 

Ahoj Dobrodruh!

Teší ma, môj milý Dobrodruh! Vidím, že tvoja túžba vidieť a zažiť dobrodružstvo ťa pritiahla ku mne. Spolu môžeme spoznávať svet. Ponúkam ti silu troch elementov Eukalyptus, Tymián a Zinok, ktoré sa postarajú o tvoj svieži dych a očarujúci úsmev. Navyše obsahujem aj šalviu, bisabolol a fluór. RDA mám iba 10! Teraz sa môžeš bez obáv rozprávať a smiať, alebo aj bozkávať.

*(RDA 10 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)

4.24 

Kategórie:
0000

Pre koho

Je určená osobám s problémami zlého dychu (halitózy),
ktorý je spôsobený predovšetkým oslabenými a zapálenými ďasnami.

Účinky

Odstraňuje nahromadený zubný povlak zo zubov a posilňuje ďasná. Pri pravidelnom používaní prinavracia zubom ich prirodzenú belosť.

Obsah

Vďaka kombinácii účinných látok: zinok, tymián, eukalyptus, klinček odstraňuje príčiny zlého dychu. Naturálny enzým a fluór zabezpečujú komplexnú ochranu ústnej dutiny.


Čím je špeciálna

Je určená na dlhodobé používanie. Vyznačuje sa veľmi nízkym ukazovateľom abrazivity (iba 10 RDA), preto ju môžu používať aj osoby s problémami citlivých zubov a ďasien.

Používanie

Je určená na každodenné použitie 2 krát denne. Zubná pasta nie je určená pre deti.

Dostupné v predajniach

Produkt je dostupný aj vo vybraných lekárňach.

Odstránenie pocitu
zlého dychu:

80%
po 4 týždňoch používania

Plaq index podľa
Loe-Silnessa zníženie o:

50%
po 4 týždňoch používania

Bieliaci efekt
o 1 odtieň VITA škály o:

70%
po 4 týždňoch používania
Ingredients: Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Potassium Nitrate, Sodium Fluoride, Menthol, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Propylene Glycol, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Agrimonia Eupatoria Extract, Salvia Officinalis Extract, Methylparaben, Zinc Lactate, Glucose Oxidase, Bisabolol, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil, Cl75815, Cl75300. Obsahuje fluorid sodný 1300ppmF.
Objem: 75 ml

Reviews(1)

  1. Pastu som si kupila v Dmku ,lebo ma zaujala svojim dizajnom a zlozenim. Musim sa priznat, ze mi tato pasta velmi chuti! Nestipe ako vacsina past v obchode, ale zaroven mam pocit dlhodobo sviezeho dychu.

Pridať recenziu

Pridať recenziu