Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.
bieliace pásiky

bieliace pásiky

24.99 

Ahoj Tajnostkárka!

Som nenápadný, tenký a elegantný. So mnou zabudneš na celý svet, lebo v sebe skrývam tajomstvo.

Je ním aktívne uhlie, ktoré nielen rýchlo vybieli zuby, ale poskytuje im aj žiarivý lesk. Vyber gélové pásiky a aplikuj si ich priamo na horné a dolné zuby. Počkaj 1-2 hodiny, počas ktorých môžeš robiť to čo zvyčajne, nijako ťa neobmedzia =). Potom ich daj dole, vyčisti si zuby pastou a pozri sa do zrkadla. Wow! Aký oslnivý biely úsmev!

24.99 

Kategórie:
0000

Pre koho

Pre tých, ktorý túžia po perlovo bielom úsmeve. Naša špičková technológia na bielenie zubov vedie nielen k rýchlemu bieleniu zubov, ale pridá im aj oslňujúci jas a lesk. Proces bielenia zubov s praktickými gélovými pásikmi prináša úplne nový jedinečný a komfortný pocit.

Stiahnuť príbalový leták

Účinky

Gélove pásiky s uhlíkom zubnú sklovinu vybielia a dodajú zubom žiadajúci lesk. Pridaná pasta, zubnu sklovinu ošetrí a zníži riziko citlivosti zubov.

Obsah

Sada 14 gélových pásikov (14 na horné zuby, 14 na dolné zuby), zubná pasta 30 ml, stupnica belosti, návod na použitie.

 

Čím je špeciálna

Spomedzi iných bieliacich pásikov sa odlišuje obsahom aktívneho uhlia, ktorý pri spojení so slinami tesne prilieha k povrchu zubov. Perfektné prispôsobenie sa zubom zvyšuje účinnosť aktívnych zložiek pásikov, a tým poskytuje oveľa väčší efekt bielenia.

Používanie

Bieliace pásiky sa nechajú pôsobiť na zuboch 1-2 hodiny. Po skončení bielenia sa gélové pásiky odstránia a zuby sa očistia zubnou pastou. Výrobok nie je určený osobám mladším ako 14 rokov, tehotným, dojčiacim ženám, ľuďom s akýmikoľvek problémami s ďasnami (krvácanie, zápaly, paradentóza), alebo pri alergii na akúkoľvek látku výrobku.

Dostupné v predajniach

 

Bieliace pásiky

Ingredients: GLYCERIN, AQUA, CELLULOSE GUM, SODIUM CHLORITE, DISODIUM EDTA, COCOS NUCIFERA OIL, CHARCOAL POWDER, MENTHOL, CITRIC ACID

Zubná pasta

Ingredients: SORBITOL, AQUA, SILICA, GLYCERIN, POTASSIUM NITRATE, SODIUM CITRATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CELLULOSE GUM, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, AROMA, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM SACCHARIN, METHYLPARABEN, GLUCOSE OXIDASE. ZAWIERA 1300 PPMF FLUORKU SODU.

1

Otvor vrecko a vyber sadu pásikov. Pretrhni obal, vyber pásiky a suchou rukou odlep pásiky z ochrannej fólie.

2

Odlepený pásik nanes pred zrkadlom na horné zuby tak, aby sa nedotýkal ďasien. Na zuby nanes tú stranu pásika, ktorá bola prilepená k ochrannej fólii. Dôkladne pritlač pásik prstami na zuby. Zvyšnú časť založ pod zuby, aby sa nepohyboval. Postup opakuj aj na dolné zuby.

3

Bieliace pásiky nechaj pôsobiť na zuboch 60-120 minút. Potom odstráň pásiky zo zubov. Prebytočný gél si dôkladne umy zubnou kefkou a pastou, ktorá je súčasťou balenia.

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Pridať recenziu

Be the first to review “bieliace pásiky”