Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Portfólio

 • Novinka
  7.99 
  NOVINKA
  Perlovo biele

  coconut

  Ahoj, milovník pláží!

  Nie je nič lepšie ako ležať na krásnej, slnečnej pláži a popíjať si čerstvý kokos. Keby to mohla by naša realita každý deň! So mnou je to ale možné! Obsahujem kvalitný organický kokosový olej z exotických Filipín! Môj kokosový olej má blahodárne účinky na tvoju ústnu dutinu. Obsahuje nasýtené mastné kyseliny (MCFA), minerály a antioxidanty, ktoré dodávajú kompletnú ochranu proti zubnému kazu! Takže sa nemusíš obávať o zubné kazy alebo o dych. V neposlednom rade mám bieliaci efekt, a preto budeš môcť každého očariť svojím žiarivo bielym úsmevom.
  7.99 
  7.99 
 • Novinka
  7.99 
  NOVINKA
  Perlovo biele

  bamboo carbon & aloe

  Ahoj, Sila!

  Musím sa ti s niečím priznať. Som zaľúbená do tvojich zubov. Preto obsahujem silu troch minerálov, ktoré dodajú trojitú ochranu tvojmu nádhernému úsmevu.  Moja prvá sila spočíva v obsahu fluóru, ktorý chráni zuby pred zubným kazom. Moja druhá sila spočíva v kalciu, ktoré pomáha remineralizovať zubnú sklovinu. Moja tretia sila spočíva v dusičnane draselnom, ktorý chráni zuby pred citlivosťou. Nehovoriac o tom, že môje aktívne uhlie a PAP pomáhajú odstrániť znečistenia zo zubnej skloviny, aloe má regeneračný účinok na ďasná. Čo ti mám na to povedať? So mnou budeš jednoducho nezastaviteľná.
  7.99 
  7.99 
 • 24.99 
  NOVINKA
  Perlovo biele

  bieliace pásiky

  Ahoj Tajnostkárka!

  Som nenápadný, tenký a elegantný. So mnou zabudneš na celý svet, lebo v sebe skrývam tajomstvo.

  Je ním aktívne uhlie, ktoré nielen rýchlo vybieli zuby, ale poskytuje im aj žiarivý lesk. Vyber gélové pásiky a aplikuj si ich priamo na horné a dolné zuby. Počkaj 1-2 hodiny, počas ktorých môžeš robiť to čo zvyčajne, nijako ťa neobmedzia =). Potom ich daj dole, vyčisti si zuby pastou a pozri sa do zrkadla. Wow! Aký oslnivý biely úsmev!
  24.99 
  24.99 
 • 5.99 
  Buď jedinečný

  fresh BYLINKOVÁ ZUBNÁ PASTA URČENÁ PRE SVIEŽY DYCH

  Ahoj Dobrodruh!

  Teší ma, môj milý Dobrodruh! Vidím, že tvoja túžba vidieť a zažiť dobrodružstvo ťa pritiahla ku mne. Spolu môžeme spoznávať svet. Ponúkam ti silu troch elementov Eukalyptus, Tymián a Zinok, ktoré sa postarajú o tvoj svieži dych a očarujúci úsmev. Navyše obsahujem aj šalviu, bisabolol a fluór. RDA mám iba 10! Teraz sa môžeš bez obáv rozprávať a smiať, alebo aj bozkávať.
  *(RDA 10 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  5.99 
  5.99 
 • 6.49 
  Buď jedinečný

  pre fajčiarov

  Ahoj Rebel!

  Ahoj, už si dnes porušil pravidlá a zapálil si si? Neboj sa, nikomu to nepoviem. Mojou úlohou je udržať tvoj svieži dych, odstrániť tabakové škvrny, aby si sa nebojácne usmieval. Ponúkam ti svieži dych po celý deň vďaka eukalyptu a klinčeku. Zároveň obsahujem methylsalicylát, ktorý má špeciálnu silu na tvoje tabakové škvrny. Čerešnička na torte? Moje RDA je iba 139*. Pretože aj rebeli si zaslúžia sa usmievať.
  *(RDA 139 Vysoká abrazivita vhodná pre fajčiarov. RDA v pastách pre fajčiarov je max. do 200.)
  6.49 
  6.49 
 • 7.99 
  Natural

  mint

  Ahoj Vyrovnanosť!

  Nie je nič úžasnejšie ako vychutnať si svoje rituály po namáhavom dni. Môžeš si pripraviť šálku svojho obľúbeného čaju, vytiahnuť rozčítanú knihu a urobiť si pohodlie. To sú dôležité momenty, keď sa čas zastaví a ty sa uvoľníš s úsmevom na tvári. S mojím naturálnym enzýmom posilníš svoj úsmev a získaš žiarivú belosť. Zároveň klinčeky, zelený čaj a mäta remineralizujú zubnú sklovinu a osviežia tvoj dych. So mnou si spomenieš na atmosféru pokojných chvíľ. Moje RDA je 5!
  *(RDA 5) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  7.99 
  7.99 
 • 7.99 
  Natural

  raspberry

  Ahoj Sladké pokušenie!

  Ahoj sladké pokušenie, vychutnaj si slnečné lúče a malinový vánok! So mnou rozlúštiš záhadu zdravých zubov a žiarivého úsmevu. Vieš prečo? Pretože som kombináciou maliny, japonskej kamélie, a minerálov. Spolu tieto elementy chránia ďasná a remineralizujú zubnú sklovinu. Namiesto fluóru a dráždivých penidiel obsahujem bio aktívne calcium zmiešané so stéviou a prírodným enzýmom. So mnou budeš mať neustále úsmev na tvári a pripomenieš si sladkosť letných dní. Moje RDA je 5!
  *(RDA 5) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby
  7.99 
  7.99 
 • 5.99 
  Medical

  sensitive

  Ahoj Potešenie!

  Si citlivá duša? Lebo ja som. Jemnosť a sila mixovaná s ochranou je to, čo vo mne nájdeš. Kľudne jedz a pi, čo srdce ráči, bez strachu z bolesti. Potassium nitrate ťa ochráni pred citlivosťou, zároveň enzým zabezpečí, že tvoje perly zostanú žiarivo biele. Ba čo viac, nepením, ak ma niekto naštve. SLS tak vo mne nenájdeš. Takže sa neobávaj a dopraj si! Moje RDA je 9!
  *(RDA 9) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  5.99 
  5.99 
 • 5.99 
  Medical

  paradontóza

  Ahoj Dokonalosť!

  Vieme o tom. Viete o tom. Všetci o tom vedia. Tak to poďme riešiť. Zober ma, otvor ma a umy si so mnou zuby. Ja obsahujem bisabolol, šalviu a repík, ktoré pomáhajú regenerovať ďasná a nezničia tvoju zubnú sklovinu, keďže mám RDA iba 10! Spolu nájdeme dokonalosť v nedokonalosti, lebo ty potrebuješ zdravý úsmev každý deň a bez ostychu. Povedzme si na rovinu, iba ja ti s tým pomôžem!
  *(RDA 10 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  5.99 
  5.99 
 • 19.99 
  Perlovo biele

  systém na bielenie zubov

  Ahoj Kráska!

  Zastav sa na chvíľu. Vieš čo potrebuješ? Mňa. Vieš prečo? Pretože ti doprajem čas. Čas pre seba. Čas zregenerovať.

  Som jednoduchá. Potrebujem len tri kroky: vyformuj si zubný aplikátor, natri si zuby aktivátorom a nalož bieliaci gél do aplikátora. Počkaj 10-20 minút, môžeš si so mnou oddýchnuť, načerpať potrebnú energiu a ešte pri tom aj skvele vyzerať.
  19.99 
  19.99 
 • 7.99 
  Perlovo biele

  intenzívne bielenie zubov

  Ahoj Nezávislosť!

  Oni hovoria seď rovno, oni hovoria potláčaj emócie, oni hovoria zaraď sa! Ja hovorím inak, “Ber to s úsmevom”, lebo je normálne cítiť. Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, a preto aj jeden milý úsmev je viac ako sto slov. Tak poďme na to! Dokážem odstrániť hlboké znečistenia svojím oxidačným bielením. Moje klinčeky sú antibakteriálne, čo podporuje celkové zdravie ústnej dutiny. Tiež obsahujem pepermint a citrónový olej, takže nebudeš mať len biely, ale aj zdravý úsmev. A vieš čo ešte, ja som tiež nepočúvala, moje RDA je iba 13!
  *(RDA 13 Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  7.99 
  7.99 
 • 8.99 
  Perlovo biele

  bieliace pero

  Ahoj Moderná popouluška!

  Ponáhľaš sa na stretnutie? Na pracovný pohovor? Na párty? Alebo na rande s princom na bielom koni? Môžeš si zabudnúť svoju črievičku, ale nemôžeš zabudnúť na mňa, na svoje čarovné pero. Naozaj, daj mi 3 minúty a ja urobím zázrak. Otvor ústa, založ si fixátor a čarovným perom si natri na zuby môj bieliaci gél. Nerobím zázraky za počkaním, vydrž 30 minút bez jedla a pitia, aby bol tvoj úsmev dokonalý!
  8.99 
  8.99 
 • 3.49 
  Pre najmenších

  kids (3-6 rokov)

  Ahoj Zúbko - Zajko!

  Drahí rodičia, súcitím s vami. Umývať zuby vašim maličkým môže byť niekedy ťažká úloha. Nie vždy to chcú robiť. Som tu na to, aby som vám v tom pomohol. Len ich predstav mne Zúbko - Zajkovi. Ja mám v sebe dávku bylín, fluoru a prírodného enzýmu, presne pre vekovú kategóriu vašich maličkých, ktorá predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Moje RDA je len 9! Zamilujú si ma. Ku všetkému som Zúbko-zajko vyrobený z Bubble Gum. Keď ma ochutnajú, budú zvedavé, akú veľkú bublinu sa mi podarí nafúknuť a aké čisté budú moje zúbky?”
  3.49 
  3.49 
 • 3.49 
  Pre najmenších

  junior (6-12 rokov)

  Ahoj Zúbko - Krokodílko!

  Drahí rodičia! Súcitím s vami. Je čas, aby vaše deti boli samostatné a umyli si zuby bez vás. Mojou úlohou je sprevádzať vaše deti pri výmene zúbkov na nový krokodílí úsmev. Predstav ich mne Zúbko - Krokodílkovi. Mám výnimočné zloženie bylín, fluóru a prírodného enzýmu, presne pre vekovú kategóriu vašich detí, ktorá predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Moje RDA je len 7! Zamilujú si ma, pretože som Zúbko-Krokodílko vyrobený z jablko-mint. Keď ma ochutnajú, tak si predstavia, ako si s úsmevom dávajú babkin jablkový koláč.
  3.49 
  3.49