Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Junior od 6 – 12 rokov

Juniori od 6 – 12 rokov

Pri výbere zubnej pasty sa u detí orientujeme vekom dieťaťa. Pre jednotlivé vekové kategórie je u detí podstatný najmä obsah fluóru v zubnej paste. Podstatné je, aby fluór ochraňoval detské zúbky pre kazom, ale nesmie ho byť priveľa, pretože to môže spôsobiť ochorenie prejavujúce sa bielymi škvrnami na zuboch. Medzi 6- 12 rokom sú postupne mliečne zuby nahrádzané zubami trvalými.

POZOR !!! U 6 ročných detí sa za posledným mliečnym zubom – stoličkou začína prerezávať prvá trvalá stolička. Je to kritický moment, pretože žiadny mliečny zub nevypadne a niekedy sa rodičia domnievajú, že rastie ďalší mliečny zub. Tento zub je potrebné DOKLADNE ČISTIŤ, pretože je to jeden z najdôležitejších trvalých zubov v ústach. A u detí býva väčšinou prvým zubom, na ktorom sa vyskytuje kaz.

Zubná pasta biela perla® Junior je určená na každodenné použitie pre deti od 6-12 rokov. Výnimočné zloženie s obsahom prírodného enzýmu, bylín a fluóru zabraňuje tvorbe zubného kazu, remineralizuje sklovinu. Prírodný enzým sa prirodzene vyskytuje v slinách a pôsobí antibakteriálne, bylinky zmierňujú podráždenia ďasien a posilňujú ich. Zubná pasta má príjemnú jablkovo-mentolovú chuť.

 • 2.54 
  Pre najmenších

  junior (6-12 rokov)

  Ahoj Zúbko - Krokodílko!

  Drahí rodičia! Súcitím s vami. Je čas, aby vaše deti boli samostatné a umyli si zuby bez vás. Mojou úlohou je sprevádzať vaše deti pri výmene zúbkov na nový krokodílí úsmev. Predstav ich mne Zúbko - Krokodílkovi. Mám výnimočné zloženie bylín, fluóru a prírodného enzýmu, presne pre vekovú kategóriu vašich detí, ktorá predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Moje RDA je len 7! Zamilujú si ma, pretože som Zúbko-Krokodílko vyrobený z jablko-mint. Keď ma ochutnajú, tak si predstavia, ako si s úsmevom dávajú babkin jablkový koláč.
  2.54 
  2.54 

Fajčiarske škvrny

Ako odstrániť fajčiarske škvrny?

Paradontóza a zápal ďasien

Ako vzniká zápal ďasien a ochorenia parodontu?

Citlivé zuby

Ako zmierniť citlivosť zubov?

Zubná pasta bez fluóru

Zubné pasty s prírodnými látkami

Bieliaca pasta

Ako bojovať s každodennými vplyvmi?

Hĺbkové bielenie zubov

Ako dosiahnuť žiarivo biely úsmev?

Halitóza, zlý dych

Nadmerný rozvoj baktérií v ústnej dutine

Juniori od 6 - 12 rokov

Prvá trvalá stolička

Deti od 3 - 6 rokov

Čo zabraňuje tvorbe zubného kazu u detí?