Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Hĺbkové bielenie zubov

Hĺbkové bielenie zubov

Farba zubov je každému človeku daná geneticky, tak ako farba očí, vlasov. Niekto má od prírody zuby svetlejšie, belšie, niekoho zuby sú tmavšie, žltšie. V súčasnosti je možné farbu zubov bielením jednoducho ovplyvniť a zuby urobiť žiarivo bielymi.

Pod pojmom bielenie zubov rozumieme zosvetlenie zubov, ktoré môžeme docieliť pomocou bieliacich prípravkov aplikovaných na povrch zubov. Najčastejšími historicky používanými látkami na bielenie zubov sú preparáty na báze peroxidu a to: peroxid vodíka, alebo karmamid peroxid. Peroxidy sa na bielenie používajú v rôznych koncentráciach od 0,1 až do 35 %. V EÚ je povolené používanie peroxidu výlučne u stomatológa v koncentrácii do 10% CP.

Okrem peroxidových látok zosvetľujú zuby aj neperoxidové látky, napríklad: chloritan sodný, enzýmy bromelín, papain, glukozooxidaza, sóda bikarbóna, kyselina citrónová a ďalšie. Bieliace gély sa nanášajú na povrch zuba priamo, alebo v aplikátore – nosiči. Pri bielení zubov dochádza k chemickej reakcii, oxidácií, ktorá má za následok postupné rozpúšťanie uvoľňovanie farebných pigmentov zo štruktúry zuba.

S porovnaním s bielením u stomatológa je domáce bielenie zubov pomalšie, šetrnejšie a môžeme ho považovať aj za bezpečnejšie, pretože citlivosť zubov po bielení vzniká len veľmi ojedinele.

Biela perla® systém na bielenie a biela perla® bieliace pásiky sú formy domácej bieliacej terapie, ktorá odstraňuje každodenné zafarbenia na zuboch spôsobené potravinami, nápojmi alebo fajčením. Ak hľadáte niečo na rýchle vybielenie, tak vám odporúčame biela perla® bieliace pero.

 • 16.14 
  Perlovo biele

  systém na bielenie zubov

  Ahoj Kráska!

  Zastav sa na chvíľu. Vieš čo potrebuješ? Mňa. Vieš prečo? Pretože ti doprajem čas. Čas pre seba. Čas zregenerovať.

  Som jednoduchá. Potrebujem len tri kroky: vyformuj si zubný aplikátor, natri si zuby aktivátorom a nalož bieliaci gél do aplikátora. Počkaj 10-20 minút, môžeš si so mnou oddýchnuť, načerpať potrebnú energiu a ešte pri tom aj skvele vyzerať.
  16.14 
  16.14 
 • 7.64 
  Perlovo biele

  bieliace pero

  Ahoj Moderná popouluška!

  Ponáhľaš sa na stretnutie? Na pracovný pohovor? Na párty? Alebo na rande s princom na bielom koni? Môžeš si zabudnúť svoju črievičku, ale nemôžeš zabudnúť na mňa, na svoje čarovné pero. Naozaj, daj mi 3 minúty a ja urobím zázrak. Otvor ústa, založ si fixátor a čarovným perom si natri na zuby môj bieliaci gél. Nerobím zázraky za počkaním, vydrž 30 minút bez jedla a pitia, aby bol tvoj úsmev dokonalý!
  7.64 
  7.64 
 • 21.99 
  NOVINKA
  Perlovo biele

  bieliace pásiky

  Ahoj Tajnostkárka!

  Som nenápadný, tenký a elegantný. So mnou zabudneš na celý svet, lebo v sebe skrývam tajomstvo.

  Je ním aktívne uhlie, ktoré nielen rýchlo vybieli zuby, ale poskytuje im aj žiarivý lesk. Vyber gélové pásiky a aplikuj si ich priamo na horné a dolné zuby. Počkaj 1-2 hodiny, počas ktorých môžeš robiť to čo zvyčajne, nijako ťa neobmedzia =). Potom ich daj dole, vyčisti si zuby pastou a pozri sa do zrkadla. Wow! Aký oslnivý biely úsmev!
  21.99 
  21.99 

Fajčiarske škvrny

Ako odstrániť fajčiarske škvrny?

Paradontóza a zápal ďasien

Ako vzniká zápal ďasien a ochorenia parodontu?

Citlivé zuby

Ako zmierniť citlivosť zubov?

Zubná pasta bez fluóru

Zubné pasty s prírodnými látkami

Bieliaca pasta

Ako bojovať s každodennými vplyvmi?

Hĺbkové bielenie zubov

Ako dosiahnuť žiarivo biely úsmev?

Halitóza, zlý dych

Nadmerný rozvoj baktérií v ústnej dutine

Juniori od 6 - 12 rokov

Prvá trvalá stolička

Deti od 3 - 6 rokov

Čo zabraňuje tvorbe zubného kazu u detí?