Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Citlivé zuby

Citlivé zuby

V domácej starostlivosti pri výskyte citlivých zubných krčkov je potrebné používať mäkkú zubnú kefku a pri čistení zubov mať pod kontrolou silu, akou si zuby čistíte. Keď budete používať len ľahký tlak nedôjde k zaťažovaniu zubov a stav sa má možnosť upraviť. Ďalej je potrebné používať špeciálne zubné pasty určené na citlivé zuby. Tieto zubné pasty obsahujú látky, ktoré ošetria obnaženú zubovinu, ktorá je zodpovedná za ich citlivosť.

Zubná pasta biela perla® Sensitive zmierňuje citlivosť zubov, spôsobenú konzumáciou teplých, studených jedál a nápojov počas čistenia zubov. Obsahuje dusičnan draselný, ktorý pomáha stimulovať nervové zakončenia, čim blokuje nepríjemné signály bolesti, ktoré vyvolávajú rôzne príčiny citlivých zubov, už po niekoľkých dňoch. Zároveň prostredníctvom prírodného enzýmu jemne a efektívne odstraňuje zubný povlak.
Je určená na každodennú hygienu ústnej dutiny. Vyznačuje sa veľmi nízkym ukazovateľom abrazivity (RDA 9), preto je obzvlášť vhodná pre ľudí s citlivými zubami.

 • 5.00 
  Medical

  sensitive

  Ahoj Potešenie!

  Si citlivá duša? Lebo ja som. Jemnosť a sila mixovaná s ochranou je to, čo vo mne nájdeš. Kľudne jedz a pi, čo srdce ráči, bez strachu z bolesti. Potassium nitrate ťa ochráni pred citlivosťou, zároveň enzým zabezpečí, že tvoje perly zostanú žiarivo biele. Ba čo viac, nepením, ak ma niekto naštve. SLS tak vo mne nenájdeš. Takže sa neobávaj a dopraj si! Moje RDA je 9!
  *(RDA 9) Veľmi nízka abrazivita, vhodná aj pre citlivé zuby)
  5.00 
  5.00 

Fajčiarske škvrny

Ako odstrániť fajčiarske škvrny?

Paradontóza a zápal ďasien

Ako vzniká zápal ďasien a ochorenia parodontu?

Citlivé zuby

Ako zmierniť citlivosť zubov?

Zubná pasta bez fluóru

Zubné pasty s prírodnými látkami

Bieliaca pasta

Ako bojovať s každodennými vplyvmi?

Hĺbkové bielenie zubov

Ako dosiahnuť žiarivo biely úsmev?

Halitóza, zlý dych

Nadmerný rozvoj baktérií v ústnej dutine

Juniori od 6 - 12 rokov

Prvá trvalá stolička

Deti od 3 - 6 rokov

Čo zabraňuje tvorbe zubného kazu u detí?