Zľava!

Vianočná sada bestsellerov

Vianočná sada obsahuje bieliace zubné pasty :intenzívne bielenie 75ml, :white & fresh moringa 75ml, :zdravé ďasná 75ml, :sensitive whitening 75ml. 

LIMITOVANÁ EDÍCIA DOSTUPNÁ EXKLUZÍVNE NA NAŠOM E-SHOPE!

Pri nákupe dostanete ako darček zadarmo ústnu vodu :sensitive 100ml.

22.07

124 na sklade

Katalógové číslo: 2019482 Kategórie: ,

Popis

Ranné umývanie

Zubná pasta :intenzívne bielenie obsahuje prírodný enzým glukózo-oxidázu a bieliacu látku PAP, ktoré enzymaticko-oxidačným bielením rozpustia zafarbenia na zubnej sklovine bez jej zaťaženia. Vďaka nízkemu RDA 13 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.

Ranné umývanie

Klinicky testovaná zubná pasta :white & fresh moringa obsahuje zmes účinných bylín a zinku. Bylinky pôsobia v ústnej dutine antibakteriálne. Zinok zase posilňuje imunitu ústnej dutiny. Týmto teda zabraňujú rozmnožovaniu nepriaznivých baktérii spôsobujúcich zlý dych v ústach a dodávajú pocit dlhodobej sviežosti. Vďaka nízkemu RDA 10 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná.

Ranné umývanie

Klinicky testovaná zubná pasta :zdravé ďasná obsahuje hroznový extrakt – resveratrol a bylinné aktívne látky, harmanček, šalviu a repík, ktoré napomáhajú zmierniť príznaky paradontózy (krvácanie a zápal ďasien). Pasta je vhodná aj ako prevencia udržania zdravých ďasien. Vďaka nízkemu RDA 10 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná a pri použití sonickej zubnej kefky.

Ranné umývanie

Zubná pasta :sensitive whitening s obsahom hydroxyapatitu (HA) posilňuje a remineralizuje povrchové poškodenia zubnej štruktúry a súčasne znižuje citlivosť zubov. Vďaka nízkemu RDA 9 je zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.

Recenzie

  1. Silvia (overený zákazník)

    darčeková kazeta skvelá na vianoce ako darček. kúpila som celej rodine 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest