Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Blog

 • post

  Ambulantné vs. domáce bielenie? Opýtali sme sa stomatológa

  Žiadne komentáre

  Farbu zuba nám určuje farba dentínu, ktorý presvitá cez transparentnú vrstvu skloviny na povrchu a nachádza sa tesne pod zubnou sklovinou.

  Celý článok
 • post

  Je domáce bielenie zubov bezpečné?

  Žiadne komentáre

  Kedy je bielenie zubov bezpečné? Čo robiť, aby bolo bielenie zubov bezpečné? Mnoho ľudí si pred bieliacou kúrou kladie túto otázku.

  Celý článok
 • post

  Ako sa vyvíjajú zubné pasty biela perla®?

  Žiadne komentáre

  „Mami aj my chceme svoju pastu,“ prosili ma moje deti, a tak sa stali prvými pokusnými králikmi pri skúšaní detských pást, ktoré vyrábame pre malé a staršie deti.

  Celý článok
 • post

  Paradontóza – novodobý strašiak

  Žiadne komentáre

  Vedeli ste, že až 98% dospelého obyvateľstva trpí, či už miernym, alebo závažnejším zápalom ďasien? Čo ho spôsobuje a ako sa vyhnúť nepríjemnému ochoreniu parodontitídy? Mnohí z nás ho vnímajú ako jav, ktorý sa objavuje s pribúdajúcimi rokmi.

  Celý článok
 • post

  Ako si vybieliť zuby?

  Žiadne komentáre

  Čo robiť so zažltnutými zubami? Ako si vybieliť zuby efektívne a bezpečne? To sú otázky, na ktoré sa často pýtame sami seba, keď nie sme spokojní s farbou našich zubov. Ak máme zdravé zuby, bez kazu, najjednoduchší a najlacnejší spôsob je domáce bielenie zubov.

  Celý článok
 • post

  Jeseň a naša imunita

  Žiadne komentáre

  Leto sa pomaly končí a nastupuje krásne, ale zároveň zradné obdobie roka - jeseň. Pokles teplôt, zmena počasia a tlaku vie s naším imunitným systémom zatriasť. Vedeli ste, že starostlivosť o naše zuby a ústnu mikroflóru veľmi napomáha k zdraviu a celkovej ochrane organizmu? 

  Celý článok
 • post

  Starostlivosť o chrup

  Žiadne komentáre

  Staráte sa správne o svoje zuby? Často ústnu hygienu podceňujeme, čím dávame priestor vzniku zubnému kazu. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme ako zubnému kazu predísť a ako sa o svoje zuby dobre postarať.

  Celý článok
 • post

  5 mýtov o dentálnej hygiene

  By

  Legendy nie sú len v rozprávkach ale aj v normálnom živote. Mýty v dentálnej hygiene nie sú výnimkou. Prečítajte si tie najčastejšie, ktoré sa Vám spoločne s Bielou Perlou podarí ako zlozvyk odstrániť.

  Celý článok
 • post

  Bielenie zubov pomocou zdravých pomocníkov

  By

  Bielenie zubov už nie je len výsada vyvolených. Aj Biela Perla ponúka ľahko aplikovateľný Systém pre bielenie zubov a aj Bieliace pero. Podporiť to môžete aj prírodnými “life hackmi”, ktoré vám pri udržaní bielych zubov pomôžu.

  Celý článok
 • post

  Linah – príbeh môjho úsmevu

  By

  Hi, my name is Linah and I’m a bit from everywhere. The story behind my smile started 3 years ago when I made what I think was probably one of the best decisions of my life.

  Celý článok
 • post

  Zuby a naše telo

  By

  Vedeli ste, že každý zub má v ústach svoju špecifickú funkciu a okrem toho má aj schopnosť ovplyvňovať naše vzdialené orgány? Povedzte nám, ktorý zub vás bolí a my vám povieme, s čím vo vašom tele môžete mať problém.

  Celý článok
 • post

  Tie naše raňajšie rituály..

  By

  Tie naše raňajšie rituály. Niekto si prečíta noviny, niekto si čo najskôr urobí svoje obľúbené espresso a niekto už mieša mlieko s müsli. Avšak viete čo skúste predtým, ako čokoľvek z toho urobíte? Vypite horúcu vodu s citrónom.

  Celý článok