Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Blog

 • post

  Paradontóza – novodobý strašiak

  No Comments

  Vedeli ste, že až 98% dospelého obyvateľstva trpí, či už miernym, alebo závažnejším zápalom ďasien? Čo ho spôsobuje a ako sa vyhnúť nepríjemnému ochoreniu parodontitídy? Mnohí z nás ho vnímajú ako jav, ktorý sa objavuje s pribúdajúcimi rokmi.

  Celý článok
 • post

  Ako si vybieliť zuby?

  No Comments

  Čo robiť so zažltnutými zubami? Ako si vybieliť zuby efektívne a bezpečne? To sú otázky, na ktoré sa často pýtame sami seba, keď nie sme spokojní s farbou našich zubov. Ak máme zdravé zuby, bez kazu, najjednoduchší a najlacnejší spôsob je domáce bielenie zubov.

  Celý článok
 • post

  Jeseň a naša imunita

  No Comments

  Leto sa pomaly končí a nastupuje krásne, ale zároveň zradné obdobie roka - jeseň. Pokles teplôt, zmena počasia a tlaku vie s naším imunitným systémom zatriasť. Vedeli ste, že starostlivosť o naše zuby a ústnu mikroflóru veľmi napomáha k zdraviu a celkovej ochrane organizmu? 

  Celý článok
 • post

  Starostlivosť o chrup

  No Comments

  Staráte sa správne o svoje zuby? Často ústnu hygienu podceňujeme, čím dávame priestor vzniku zubnému kazu. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme ako zubnému kazu predísť a ako sa o svoje zuby dobre postarať.

  Celý článok
 • post

  5 mýtov o dentálnej hygiene

  By

  Legendy nie sú len v rozprávkach ale aj v normálnom živote. Mýty v dentálnej hygiene nie sú výnimkou. Prečítajte si tie najčastejšie, ktoré sa Vám spoločne s Bielou Perlou podarí ako zlozvyk odstrániť.

  Celý článok
 • post

  Zubné pasty vyrábané so srdcom

  No Comments

  Ako to celé vzniklo? Prinášame vám zaujímavý rozhovor so zakladateľkou a vývojárkou značky “biela perla” Ing. Antóniou Juríkovou

  Celý článok
 • post

  Bielenie zubov pomocou zdravých pomocníkov

  By

  Bielenie zubov už nie je len výsada vyvolených. Aj Biela Perla ponúka ľahko aplikovateľný Systém pre bielenie zubov a aj Bieliace pero. Podporiť to môžete aj prírodnými “life hackmi”, ktoré vám pri udržaní bielych zubov pomôžu.

  Celý článok
 • post

  Linah – príbeh môjho úsmevu

  By

  Hi, my name is Linah and I’m a bit from everywhere. The story behind my smile started 3 years ago when I made what I think was probably one of the best decisions of my life.

  Celý článok
 • post

  Zuby a naše telo

  By

  Vedeli ste, že každý zub má v ústach svoju špecifickú funkciu a okrem toho má aj schopnosť ovplyvňovať naše vzdialené orgány? Povedzte nám, ktorý zub vás bolí a my vám povieme, s čím vo vašom tele môžete mať problém.

  Celý článok
 • post

  Tie naše raňajšie rituály..

  By

  Tie naše raňajšie rituály. Niekto si prečíta noviny, niekto si čo najskôr urobí svoje obľúbené espresso a niekto už mieša mlieko s müsli. Avšak viete čo skúste predtým, ako čokoľvek z toho urobíte? Vypite horúcu vodu s citrónom.

  Celý článok
 • post

  Nový príbeh tvojho úsmevu

  By

  My name is Lauren and I come from England. The story behind my everyday smile started 6 years ago. Picture this. The first, and arguably most potent, love of your life is having a baby with someone else.

  Celý článok
 • post

  Nepodceňujte výber zubnej pasty – čo znamená skratka RDA?

  By

  Možno ste sa stretli s názorom, že dôležitý je iba správny výber zubnej kefky a na zubnej paste vôbec nezáleží. Odborníci však s týmto názorom nesúhlasia a vedia prečo.

  Celý článok