Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov.
Registrujte sa teraz.
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Doprava zadarmo pre všetkých registrovaných zákazníkov. Registrujte sa teraz.

Blog

 • post

  Ako si vybrať detskú zubnú pastu a na čo si pri jej výbere dávať pozor?

  Žiadne komentáre

  Vystačia si detské zubné pasty iba s obsahom fluóru? V zásade áno, ale biela perla toho ponúka oveľa viac. Na trhu je dnes dostupných viac značiek, ktoré ponúkajú detské zubné pasty.  Svoju pozornosť by mali rodičia upriamiť na zloženie detskej zubnej pasty.

  Celý článok
 • post

  Bylinky v boji proti zlému dychu

  Žiadne komentáre

  Zlá hygiena zubov a ústnej dutiny vytvára podmienky pre rast baktérií. Nedôkladne odstránené zvyšky potravy a iné organické znečisťujúce látky sú živnou pôdou pre ich rast. Takýto nadmerný rozvoj baktérií v ústnej dutine môže viesť k problémom so zlým dychom, (halitózy) až v 85% prípadov.

  Celý článok
 • post

  Čo môže ponúknuť naturálna zubná pasta?

  Žiadne komentáre

  Naturálny Určite si pod týmto pojmom predstavujete zdravie z prírody. Ak vás táto téma zaujíma, vysvetlíme vám, ako my vnímame slovo „natural“.

  Celý článok
 • post

  Ambulantné vs. domáce bielenie? Opýtali sme sa stomatológa

  Žiadne komentáre

  Farbu zuba nám určuje farba dentínu, ktorý presvitá cez transparentnú vrstvu skloviny na povrchu a nachádza sa tesne pod zubnou sklovinou.

  Celý článok
 • post

  Je domáce bielenie zubov bezpečné?

  Žiadne komentáre

  Kedy je bielenie zubov bezpečné? Čo robiť, aby bolo bielenie zubov bezpečné? Mnoho ľudí si pred bieliacou kúrou kladie túto otázku.

  Celý článok
 • post

  Ako sa vyvíjajú zubné pasty biela perla®?

  Žiadne komentáre

  „Mami aj my chceme svoju pastu,“ prosili ma moje deti, a tak sa stali prvými pokusnými králikmi pri skúšaní detských pást, ktoré vyrábame pre malé a staršie deti.

  Celý článok
 • post

  Paradontóza – novodobý strašiak

  Žiadne komentáre

  Vedeli ste, že až 98% dospelého obyvateľstva trpí, či už miernym, alebo závažnejším zápalom ďasien? Čo ho spôsobuje a ako sa vyhnúť nepríjemnému ochoreniu parodontitídy? Mnohí z nás ho vnímajú ako jav, ktorý sa objavuje s pribúdajúcimi rokmi.

  Celý článok
 • post

  Ako si vybieliť zuby?

  Žiadne komentáre

  Čo robiť so zažltnutými zubami? Ako si vybieliť zuby efektívne a bezpečne? To sú otázky, na ktoré sa často pýtame sami seba, keď nie sme spokojní s farbou našich zubov. Ak máme zdravé zuby, bez kazu, najjednoduchší a najlacnejší spôsob je domáce bielenie zubov.

  Celý článok
 • post

  Jeseň a naša imunita

  Žiadne komentáre

  Leto sa pomaly končí a nastupuje krásne, ale zároveň zradné obdobie roka - jeseň. Pokles teplôt, zmena počasia a tlaku vie s naším imunitným systémom zatriasť. Vedeli ste, že starostlivosť o naše zuby a ústnu mikroflóru veľmi napomáha k zdraviu a celkovej ochrane organizmu? 

  Celý článok
 • post

  Starostlivosť o chrup

  Žiadne komentáre

  Staráte sa správne o svoje zuby? Často ústnu hygienu podceňujeme, čím dávame priestor vzniku zubnému kazu. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme ako zubnému kazu predísť a ako sa o svoje zuby dobre postarať.

  Celý článok
 • post

  5 mýtov o dentálnej hygiene

  By

  Legendy nie sú len v rozprávkach ale aj v normálnom živote. Mýty v dentálnej hygiene nie sú výnimkou. Prečítajte si tie najčastejšie, ktoré sa Vám spoločne s Bielou Perlou podarí ako zlozvyk odstrániť.

  Celý článok
 • post

  Bielenie zubov pomocou zdravých pomocníkov

  By

  Bielenie zubov už nie je len výsada vyvolených. Aj Biela Perla ponúka ľahko aplikovateľný Systém pre bielenie zubov a aj Bieliace pero. Podporiť to môžete aj prírodnými “life hackmi”, ktoré vám pri udržaní bielych zubov pomôžu.

  Celý článok
 • post

  Linah – príbeh môjho úsmevu

  By

  Hi, my name is Linah and I’m a bit from everywhere. The story behind my smile started 3 years ago when I made what I think was probably one of the best decisions of my life.

  Celý článok
 • post

  Zuby a naše telo

  By

  Vedeli ste, že každý zub má v ústach svoju špecifickú funkciu a okrem toho má aj schopnosť ovplyvňovať naše vzdialené orgány? Povedzte nám, ktorý zub vás bolí a my vám povieme, s čím vo vašom tele môžete mať problém.

  Celý článok
 • post

  Tie naše raňajšie rituály..

  By

  Tie naše raňajšie rituály. Niekto si prečíta noviny, niekto si čo najskôr urobí svoje obľúbené espresso a niekto už mieša mlieko s müsli. Avšak viete čo skúste predtým, ako čokoľvek z toho urobíte? Vypite horúcu vodu s citrónom.

  Celý článok
 • post

  Nový príbeh tvojho úsmevu

  By

  My name is Lauren and I come from England. The story behind my everyday smile started 6 years ago. Picture this. The first, and arguably most potent, love of your life is having a baby with someone else.

  Celý článok
 • post

  Nepodceňujte výber zubnej pasty – čo znamená skratka RDA?

  By

  Možno ste sa stretli s názorom, že dôležitý je iba správny výber zubnej kefky a na zubnej paste vôbec nezáleží. Odborníci však s týmto názorom nesúhlasia a vedia prečo.

  Celý článok